Domů / Péče o zdraví / Zrak, oči / Umělé slzy, suché oko
Odběr novinek
Facebook Facepile
HYLO-PARIN 10 ML - 1
HYLO-PARIN 10 ML - 2
HYLO-PARIN 10 ML - 1/2HYLO-PARIN 10 ML - 2/2

HYLO-PARIN 10 ML

Kód: 2537646 Produktové číslo: 4031626710802
Výrobce: URSAPHARM spol. s r.o.
Dostupnost: Na objednávku 0 ks
355,50 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
HYLO-PARIN 10 ML

HYLO-PARIN® – zvlhčení a regenerace podrážděných očí

Doplňkové zvlhčení pro dosažení trvalého zlepšení

Neustálé vysychání očního povrchu zanechává stopy na citlivé rohovce. Mrkáním, a s ním spojeným mechanickým třením, dochází k podráždění očí. Následkem jsou zarudlé oči, svědění, pálení, bolestivý pocit cizího tělíska a někdy též paradoxně zvýšené slzení. Vzniklé zánětlivé procesy mohou mít za jistých okolností chronický ráz a dlouhodobě oči zatěžovat. Aby mohlo být v těchto případech dosaženo trvalého zlepšení, je třeba oči intenzivně zvlhčovat.

Kyselina hyaluronová a heparin – plus pro doplňkové zvlhčení

K dlouhodobému a intenzivnímu zvlhčování očí je nejvhodnější kyselina hyaluronová, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Kyselina hyaluronová s vysokou kapacitu vodní vazby výborně ulpívá na očním povrchu a vytváří rovnoměrný, stabilní zvlhčující film, který napomáhá hojení buněk poškozeného očního povrchu. Doplňkové zvlhčení zajišťuje heparin, který je v HYLO-PARIN® u obsažen. Tato látka efektivně podporuje regeneraci podrážděných buněk rohovky a spojivky.

Glycerol – pro bezproblémové mrkání

Glycerol, obsažený ve zvlhčujících očních kapkách HYLO-PARIN®, přináší pacientům hned dvojí užitek. V první řadě vytváří v roztoku očních kapek podobné poměry koncentrací, které jsou v tekutinách buněk očního povrchu. Díky tomu se zamezí někdy bolestivému vyrovnání koncentrace mezi tekutinou buněk očního povrchu a roztokem očních kapek. Glycerol má ovšem ještě jednu výhodu. Jeho olejová konzistence působí jako mazivo a snižuje tak tření očních víček na podrážděné rohovce.

Bez konzervačních látek a fosfátů

Aby byla zajištěna šetrná regenerace očí, neměly by aplikované oční kapky obsahovat žádné agresivní sloučeniny jako například konzervační látky. Konzervační látky, které zabraňují infikování očních kapek choroboplodnými zárodky v průběhu uskladnění a použití, poškozují buňky očního povrchu. Tyto látky narušují slzný film a zároveň mohou být příčinou nežádoucích reakcí. Z tohoto důvodu by měly být zvlhčující oční kapky bez konzervačních látek. V HYLO-PARIN® u je infikování roztoku mikroorganismy vyloučeno díky patentovanému vícedávkovému COMOD® u.

Vedle konzervačních látek mohou mít škodlivý vliv i fosfáty, které se v očních kapkách také zpravidla vyskytují. Následkem reakce s kalciem, které se uvolňuje z buněk poškozené rohovky, mohou vznikat špatně rozpustitelné krystaly zhoršující schopnost vidění. Proto by neměly oční kapky, které zvlhčují operované rohovky a spojivky, obsahovat žádné fosfáty. HYLO-PARIN® neobsahuje fosfáty, v důsledku čehož je naprosto vyloučeno riziko tvoření krystalů.

Pro trvalou regeneraci podrážděných očí

  • Hyaluronát sodný 1mg/ml a heparin
  • Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů
  • Glycerol snižuje nežádoucí pocit cizího tělíska

HYLO-PARIN® – moderní zvlhčující oční kapky podporující regeneraci buněk očního povrchu

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
S tímto zbožím kupují
HYLO-FRESH 10ML HYLO-FRESH 10ML Kód: 2890151
Dostupnost: Na objednávku 0 ks
206,10 Kč
Detail
HYLO-GEL 10ML HYLO-GEL 10ML Kód: 4031626710789
Dostupnost: Skladem 8 ks
321,30 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.