Domů / Péče o zdraví / Pro ženy / Těhotenství, kojení
Odběr novinek
Facebook Facepile
INOFOLIC COMBI PREMIUM 60 GELOVYCH KAPSLI - 1
INOFOLIC COMBI PREMIUM 60 GELOVYCH KAPSLI - 2
INOFOLIC COMBI PREMIUM 60 GELOVYCH KAPSLI - 1/2INOFOLIC COMBI PREMIUM 60 GELOVYCH KAPSLI - 2/2

INOFOLIC COMBI PREMIUM 60 GELOVYCH KAPSLI

Kód: 4521044 Produktové číslo: 8594175410426
Dostupnost: Na objednávku 0 ks
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
1.148,40 Kč , plus doprava
(19,14 Kč/1 kus(tbl))

Žádné hodnocení.
INOFOLIC COMBI PREMIUM 60 GELOVYCH KAPSLI

Kombinace myo-inositolu, alfa-laktalbuminu, d-chiro-inositolu a kyseliny listové v měkkých gelových kapslích. Přípravek Inofolic Combi Premium je vhodný zejména v období zvýšené potřeby účinných látek a pro ženy s vyšším BMI (BMI > 25).  Ocení ho i ženy, které po vysazení antikoncepce chtějí své tělo připravit na plánované těhotenství. Gelové kapsle zajišťují optimální dostupnost a vstřebatelnost všech složek přípravku. Alfa-laktalbumin napomáhá lepšímu vstřebávání myo-inositolu a d-chiro-inositolu. 

  • myo-inositol se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je součástí buněčných membrán a účastní se řady biochemických reakcí v těle
  • D-chiro-inositol vzniká přeměnou z myo-inositolu a účastní se specifických buněčných procesů
  • kyselina listová přispívává k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk

Užívejte 2 kapsle denně kdykoliv během dne. Zapijte vodou. Po vysazení antikoncepce za účelem otěhotnění je vhodné s užíváním Inofolicu Combi začít ihned.

Jedna kapsle obsahuje 550 mg myo-inositolu, 14,1 mg alfa-laktalbuminu, 13,8 mg d-chiro-inositolu a 200 µg kyseliny listové (100 % referenční hodnoty příjmu).

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.