Domů / Péče o zdraví / Pro ženy
Odběr novinek
Facebook Facepile
FERMALAC ORAL TOB.15 - 1
FERMALAC ORAL TOB.15 - 2
FERMALAC ORAL TOB.15 - 1/2FERMALAC ORAL TOB.15 - 2/2

FERMALAC ORAL TOB.15

Kód: 4718566 Produktové číslo: 0819122002683
Dostupnost: Na objednávku 0 ks
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
256,50 Kč , plus doprava
(17,10 Kč/1 kus)

Žádné hodnocení.
FERMALAC ORAL TOB.15

Fermalac oral je doplněk stravy ve formě tvrdých tobolek obsahující probiotický komplex pro podporu zdravé intimní flóry žen, který je doplněn o vitaminy skupiny B.

 

Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, normálnímu stavu pokožky a zraku, normálnímu metabolismu železa a k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k normální syntéze cysteinu a metabolismu homocysteinu, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a k regulaci hormonální aktivity.

 

Balení obsahuje 15 tobolek. Hmotnost obsahu: 9,3 g.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1 tobolka denně. Doporučený způsob užívání: Jeden cyklus užívání trvá 30 dnů. Během prvních 15 dnů se doporučuje užívat 1 tobolku denně, potom následuje 15 dnů bez užívání přípravku. Cyklus se doporučuje opakovat jednou až dvakrát.

Složení

Bramborový škrob (plnidlo), živé probiotické kultury (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus), vegetariánská kapsle (HPMC), stearát hořečnatý (protispékavé činidlo), kyselina askorbová (antioxidant), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2).

 

Aktivní látky v 1 tobolce:

Celkový obsah probiotických bakterií: 7 miliard CFU (Lactobacillus rhamnosus Rosell-11, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus Rosell-83, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus Rosell-9001, Lactobacillus plantarum ROSELLA = Lactobacillus plantarum Proge P17630, licence PROGE FARM, Italy), Vitamin B2 1,4 mg (100 %*), Vitamin B6 1,4 mg (100 %*).

 

*RHP - referenční hodnota příjmu

Upozornění pro alergiky výrobek obsahuje: stopy mléka a sóji.

Upozornění

Nepodávejte dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.