Domů / Péče o zdraví / Podpora imunity
Odběr novinek
Facebook Facepile

IMUNOGLUKAN P4H ACUTE! 5 KAPSLI

Kód: 2899137 Produktové číslo: 8588002084287
Výrobce: PLEURAN, s.r.o
Dostupnost: Skladem 1 ks
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
288,00 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
IMUNOGLUKAN P4H ACUTE! 5 KAPSLI

Imunoglukan P4H® ACUTE! je doplněk stravy pro krátkodobé užívání. Obsahuje přírodní Imunoglukan® 300 mg, dvojnásobnou referenční výživovou hodnotu vitaminu C a referenční výživovou hodnotu zinku, které přispívají k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Imunoglukan® je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnost a účinnost byla ověřena v klinických studiích a pozorováních, které byli publikovány v odborné literatuře.

Jedna kapsle Imunoglukan P4H® ACUTE! obsahuje 160 mg vitamínu C (dvojnásobnou referenční výživovou hodnotu). Vitamín C v kombinaci s Imunoglukanem a zinkem působí v přípravcích Imunoglukan P4H® ACUTE! synergicky, což znamená, že účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje.

Zinek je minerální stopový prvek, který katalyzuje přes 300 enzymatických reakcí a kladně působí na buňečný metabolismus tuků, sacharidů a bílkovin.  Jedna kapsle Imunoglukan P4H ACUTE! obsahuje 10mg zinku (referenční výživovou hodnotu). Zinek svým působením v organismu přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dávkování
Užíva se 1 kapsle denně po dobu 5 dní. Kapsle se polyká vcelku a zapíjí se dostatečným množstvím vody, nejlépe večer před spaním anebo ráno nalačno. Obsah kapsle je možné vysypat na lžičku, a tak užít. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 3 let.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.