Domů / Péče o zdraví / Kašel
Nákupní košík
Nákupní košík je prázdný.
Odběr novinek
Facebook Facepile

BROMHEXIN 12 BC SOL 1 X 30 ML

Kód: 4013054000250 Produktové číslo: 4013054000250 SUKL: 0012495 ATC skupina: R05CB02 Popis: Léčiva proti nachlazení a kašli Kód SÚKL 0012495
přípravek k léčení onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu
Výrobce: Berlin-Chemie AG
Dostupnost: Skladem 6 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
88,20 Kč , plus doprava
 
Porovnat

Žádné hodnocení.
BROMHEXIN 12 BC SOL 1 X 30 ML

 

Sekretolytická léčba při akutních a chronických bronchopulmonálních onemocněních, která jsou provázena poruchou tvorby a transportu hlenu.

 

Dávkování a způsob podání

 

Dospělí a dospívající starší 14 let užívají 16 až 33 kapek přípravku Bromhexin 12 BC třikrát denně (což odpovídá 24 až 48 mg bromhexin hydrochloridu denně).

 

Děti a dospívající ve věku 6 až 14 let a pacienti s tělesnou hmotností nižší než 50 kg užívají 16 kapek přípravku Bromhexin 12 BC třikrát denně (což odpovídá 24 mg bromhexin hydrochloridu denně).

 

Děti ve věku 2 až 6 let užívají 8 kapek přípravku Bromhexin 12 BC třikrát denně (což odpovídá 12 mg bromhexin hydrochloridu denně).

 

Při poškozené funkci ledvin nebo závažném onemocnění jater musí být Bromhexin 12 BC podáván jen se zvláštní opatrností (tj. v delších intervalech nebo snížených dávkách)

 

Způsob podání

Perorální kapky. Při kapání držte lahvičku dnem vzhůru!

 

Složení:  Léčivá látka: Bromhexini hydrochloridum

1 ml roztoku přípravku Brohexin 12 BC (25 kapek) obsahuje bromhexini hydrochloridum 12 mg.

 

Pomocné látky: Kyselina citronová, silice máty peprné částečně zbavená mentholu, propylenglykol, čištěná voda.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
S tímto zbožím kupují
SINUPRET GTT.1X50ML SINUPRET GTT.1X50ML Kód: 4029799128746
Dostupnost: Skladem 3 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
131,40 Kč
Detail
TEPE INTERDENTAL BRUSH 0,45MM /ORANZOVA/ TEPE INTERDENTAL BRUSH 0,45MM /ORANZOVA/ Kód: 7317400002125
Dostupnost: Skladem 4 ks
142,20 Kč
Detail
La Roche-Posay Effaclar Duo+ 40ml La Roche-Posay Effaclar Duo+ 40ml Kód: 2918234
Dostupnost: Skladem 5 ks
368,10 Kč
Detail
GENERICA MAGNESIUM 250 TBL. 100 GENERICA MAGNESIUM 250 TBL. 100 Kód: 8588003769213
Dostupnost: Na objednávku 0 ks
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék.
141,30 Kč
Detail
Moje lékárna C-vitamin 100mg tbl. 40+10 Moje lékárna C-vitamin 100mg tbl. 40+10 Kód: 2761402
Dostupnost: Skladem 1 ks
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék.
35,10 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.