Domů / Péče o zdraví / Kašel
Odběr novinek
Facebook Facepile
TUSSIREX NOCNI SIRUP 120ML - 1
TUSSIREX NOCNI SIRUP 120ML - 2
TUSSIREX NOCNI SIRUP 120ML - 1/2TUSSIREX NOCNI SIRUP 120ML - 2/2

TUSSIREX NOCNI SIRUP 120ML

Kód: 4614328 Produktové číslo: 8594060896571
Dostupnost: Skladem 2 ks
216,00 Kč , plus doprava
(180,00 Kč/100 ml)
 

Žádné hodnocení.
TUSSIREX NOCNI SIRUP 120ML

Zdravotnický prostředek na léčbu všech druhů nočního kašle spojeného s nachlazením: TUSSIREX Noční sirup je určený na léčbu všech druhů nočního kašle spojeného s nachlazením a také chrapotu, škrábání v krku, nutkání na odkašlání a potíží s polykáním, zejména v noci.  
Hlavní složky pukléřka islandská, kyselina hyaluronová a xanthan v sirupu TUSSIREX Noční působí jako balzám, pokryjí zanícenou sliznici hltanu, a tak ji zklidňují. Slizové látky vytváří fyzickou ochrannou vrstvu chránící před cizími částicemi, čímž zmírňují suchý, dráždivý kašel a umožňují zotavení sliznice. TUSSIREX Noční přináší spolehlivou a rychlou úlevu od jakéhokoliv kašle spojeného s nachlazením, zejména nočního kašle, chrapotu a šimrání v krku. TUSSIREX Noční navíc pomáhá chránit sliznici úst a hltanu před suchostí. Pokud se užije bezprostředně před spaním, protidráždivý účinek pomáhá zabezpečit klidný a posilňující spánek, a tím podporuje zotavení.
TUSSIREX Noční je sirup na kašel, který obsahuje zejména přírodní složky, a je proto velmi dobře snášen. Neobsahuje cukr, alkohol, laktózu, lepek, geneticky modifikované potraviny ani umělá barviva. 
Neužívejte TUSSIREX Noční jestliže jste alergický(á) na pukléřku islandskou nebo na kteroukoli další složku tohoto zdravotnického prostředku 
 Užíváte-li jiné léky, doporučuje se užívat je 1/2 hodiny až 1 hodinu před nebo po podání přípravku 
TUSSIREX Noční během těhotenství a kojení se nedoporučuje užívat.   
Dospělí a dospívající od 12 let: 15 ml před spaním. V průběhu 24 hodin lze užít až  3-krát 15 ml produktu.
Děti ve věku od 5 do 11 let: 7,5 ml před spaním. V průběhu 24 hodin lze užít až 3-krát 7,5 ml produktu.
Děti ve věku od 1 do 4 let: 5 ml před spaním. V průběhu 24 hodin lze užít až 3-krát 5 ml produktu. Produkt se může užívat až 5 dní. Před podáváním sirupu TUSSIREX Noční dětem ve věku 1 až 4 roky je třeba poradit se s lékařem. U dětí do 1 roku se používání tohoto zdravotnického prostředku nedoporučuje.
 Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Po použití láhev řádně uzavřete. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Uchovávejte láhev v původním balení, aby byl přípravek chráněn před světlem. Uchovávejte tento zdravotnický prostředek mimo dohled a dosah dětí.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.