Domů / Péče o zdraví
Odběr novinek
Facebook Facepile
HEKLA LAVA CH9 GRA. 3 X4G 3 TUBY - 1
HEKLA LAVA CH9 GRA. 3 X4G 3 TUBY - 2
HEKLA LAVA CH9 GRA. 3 X4G 3 TUBY - 1/2HEKLA LAVA CH9 GRA. 3 X4G 3 TUBY - 2/2

HEKLA LAVA CH9 GRA. 3 X4G 3 TUBY

Kód: 4798618 Produktové číslo: 3352712009824 SUKL: 0266251 ATC skupina: V12 Popis: Homeopatika (česká atc skupina) Kód SÚKL 0266251
Dostupnost: Skladem 3 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
274,50 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
HEKLA LAVA CH9 GRA. 3 X4G 3 TUBY

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Homeopatické přípravky se používají k léčbě akutních stavů běžných onemocnění, ale pod dohledem lékaře také k léčbě chronických nemocí.

Použití:

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.

Více o homeopatii:

Základem pro přípravu homeopatických léků jsou obvykle suroviny rostlinného nebo živočišného původu a výroba homeopatik podléhá nejpřísnějším předpisům, stejně jako příprava jiných léčiv. Při centezimálním ředěním (zkratka CH), je 1 díl základní (matečné) tinktury zředěn v poměru 1:100. Po protřepání (dynamizaci) vzniklého roztoku se opět odebírá jeden díl a ředí se s 99 díly rozpouštědla. Číslo v názvu přípravku nám pak udává, kolikanásobně byl tento postup opakován.

Upozornění

Pečlivě čtěte příbalovou informaci nebo informace na obalu přípravku.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.