Domů / Péče o zdraví / Duševní zdraví / Spánek, zklidnění
Odběr novinek
Facebook Facepile
PERSEN FORTE POR CPS DUR 40 - 1
PERSEN FORTE POR CPS DUR 40 - 2
PERSEN FORTE POR CPS DUR 40 - 1/2PERSEN FORTE POR CPS DUR 40 - 2/2

PERSEN FORTE POR CPS DUR 40

Kód: 3826493 Produktové číslo: 5350586002949 SUKL: 0215747 ATC skupina: V11 Popis: Fytofarmaka a živočišné produkty (česká atc skupina) Kód SÚKL 0215747
Dostupnost: Na objednávku 0 ks
315,00 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
PERSEN FORTE POR CPS DUR 40

Persen forte se užívá při psychovegetativních poruchách nejrůznější povahy, projevujících se zvýšeným napětím, podrážděností, neklidem, rozladěností, strachem, úzkostí, poruchami koncentrace, poruchami usínání a spánku, pocitem únavy po probuzení nebo i minimální námaze, pocením dlaní a třesem rukou. Přípravek Persen forte je určen pouze pro dospělé.

Charakteristika:

Persen forte obsahuje směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem. Příznivě působí i při mírných poruchách usínání a spánku.

Složení - účinné látky:

Valerianae extractum siccum 125 mg, melissae extractum siccum 25 mg a menthae piperitae extractum siccum 25 mg v jedné tvrdé tobolce.

Složení - pomocné látky:

Monohydrát laktózy, methylparaben, propylparaben, kysličník hořečnatý, stearan hořečnatý, kysličník křemičitý koloidní, kysličník titaničitý, amarant, tartrazin, oranž žlutavá, červený oxid železitý, želatina.

Těhotenství a kojení:

O možnosti použití přípravku u těhotných a kojících žen musí vždy rozhodnout lékař.

Indikační skupina:

Fytofarmakum - sedativum, anxiolytikum, hypnotikum.

Kontraindikace:

Persen forte nesmějí užívat osoby s přecitlivělostí (hypersensitivitou, alergií) na jakoukoli složku přípravku a nesmějí být podávány dětem mladším 10 let.

Nežádoučí účinky:

Nejsou známy; u přecitlivělých osob se mohou ojediněle vyskytnout alergické reakce. Při výskytu jakýchkoli neobvyklých reakcí přerušte užívání nebo podávání přípravku a o dalším postupu se poraďte s lékařem.

Interakce:

Není známo, že by přípravek Persen forte ovlivňoval účinky některých současně podávaných léků.

Dávkování:

Dospělí užívají 1 tobolku 2-3krát denně; při poruchách usínání a spánku 1 tobolku 1 hodinu před spaním. Tobolky se polykají celé, nerozkousané, každou dávku je třeba zapít malým množstvím tekutiny.

Upozornění:

O vhodnosti současného užívání přípravku Persen forte s jinými léky a při vykonávání činností vyžadujících zvýšenou pozornost, např. řízení motorových vozidel nebo obsluze strojů apod., se poraďte s lékařem.

Při předávkování nebo náhodném požití přípravku Persen forte dítětem a při výskytu nežádoucích účinků nebo jakýchkoliv neobvyklých reakcí přerušte užívání nebo podávání přípravku a o dalším postupu se poraďte s lékařem.

Uchovávání:

Persen forte, tvrdé tobolky, je nutno uchovávat při teplotě do 25 st. C. v původním vnitřním obalu, aby byly chráněny před vlhkem.

Varování:

Přípravek Persen forte nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu a musí být uchováván mimo dosah dětí.

Výrobce:

Lek, Pharmaceuticals d.d., Verovškova 57, 1526 Ljubljana, Slovinsko.

Držitel registračního rozhodnutí:

Sandoz s.r.o., Praha, Česká republika

Balení:

40 tvrdých tobolek

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.