Domů / Péče o zdraví / Bolest, zvýšená teplota / Bolest, zvýšená teplota u dospělých
Nákupní košík
Nákupní košík je prázdný.
Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek
Facebook Facepile

GALMED IBUPROFEN 400MG 30TBL

Kód: 8594058231209 Produktové číslo: 8594058231209 SUKL: 0124137 ATC skupina: M01AE01 Popis: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva Kód SÚKL 0124137
zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí
Výrobce: Galmed a.s.
Dostupnost: Skladem 4 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
46,80 Kč , plus doprava
 
Porovnat

1 hodnocení





GALMED IBUPROFEN 400MG 30TBL

Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.

  • zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí
  • tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení
  • užívá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad
  • užívá se při bolestivé menstruaci
  • uživá se při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění
  • uživá se při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí
  • užívá se při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních
  • užívá se jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních

 

V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.

 

Dávkování:  Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let.

Pro děti ve věku 6–12 let je vhodný přípravek s obsahem 200 mg ibuprofenu, dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi.

 

Obsah: 30 tablet

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
S tímto zbožím kupují
STOPANGIN SPR 1X30ML STOPANGIN SPR 1X30ML Kód: 8594737048111
Dostupnost: Skladem 10+ ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
121,50 Kč
Detail
BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE DRG 25X8MG BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE DRG 25X8MG Kód: 4013054001103
Dostupnost: Skladem 2 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
54,90 Kč
Detail
ACYLPYRIN TBL.10X500MG ACYLPYRIN TBL.10X500MG Kód: 8594002959722
Dostupnost: Skladem 10+ ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
33,30 Kč
Detail
LEROS Heřmánek květ n.s.20x1g LEROS Heřmánek květ n. s.20x1g Kód: 8594740493502
Dostupnost: Skladem 5 ks
35,10 Kč
Detail
THIAMIN LECIVA TBL 20X50MG(BLISTR) THIAMIN LECIVA TBL 20X50MG (BLISTR) Kód: 8594739049796
Dostupnost: Skladem 5 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
76,50 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.