Domů / Péče o zdraví / Bolest v krku
Odběr novinek
Facebook Facepile
CETALGEN 500MG/200MG TBL.FLM.20 II - 1
CETALGEN 500MG/200MG TBL.FLM.20 II - 2
CETALGEN 500MG/200MG TBL.FLM.20 II - 1/2CETALGEN 500MG/200MG TBL.FLM.20 II - 2/2

CETALGEN 500MG/200MG TBL. FLM.20 II

Kód: 4506375 Produktové číslo: 8595112678336 SUKL: 0239071 ATC skupina: N02BE51 Popis: Analgetika Kód SÚKL 0239071
Dostupnost: Skladem 2 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
144,00 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
CETALGEN 500MG/200MG TBL. FLM.20 II

Užití

Krátkodobá léčba středně silné bolesti jako je bolest hlavy, zad, zubů, menstruační bolest, revmatická a svalová bolest, k léčbě symptomů spojených s akutním zánětem horních cest dýchacích a chřipkou, k léčbě bolesti v krku a horečky.

Dávkování

Jedna tableta až třikrát denně. Interval mezi dávkami má být alespoň šest hodin. Pokud dávka jedné tablety příznaky nezmírní, mohou se užít maximálně 2 tablety až 3x denně. Interval mezi dávkami má být alespoň šest hodin. Během 24 hodin se nemá užít více než šest tablet (3000 mg paracetamolu, 1200 mg ibuprofenu). Výskyt nežádoucích účinků lze minimalizovat podáváním nejnižší účinné dávky po nejkratší dobu nutnou k potlačení symptomů onemocnění. Pouze ke krátkodobému použití.

Účinné látky

PARACETAMOLUM IBUPROFENUM

Příznaky

Bolest hlavy (nikoli migréna), zad, zubů, menstruační bolest, revmatická a svalová bolest, k léčbě symptomů spojených s akutním zánětem horních cest dýchacích a chřipkou, k léčbě bolesti v krku a horečky.

Prevence

CETALGEN je určen pro dospělé od 18 let. Nejnižší účinná dávka má být užívána po nejkratší možnou dobu nezbytnou ke zmírnění příznaků. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhoršují nebo pokud je nutné tento přípravek užívat déle než 3 dny, má se pacient poradit s lékařem.

Kontraindikace

Hypersenzitivita na ibuprofen, paracetamol nebo na kteroukoli pomocnou látku. U pacientů s anamnézou hypersenzitivních reakcí (např. bronchospasmus, angioedém, astma, rinitida nebo kopřivka) ve spojení s kyselinou acetylsalicylovou nebo jinými nesteroidními protizánětlivými léky (NSAID). Anamnéza gastrointestinálního krvácení nebo perforace v souvislosti s předchozí terapií NSAID. Aktivní nebo anamnesticky rekurentní peptický vřed / krvácení (dvě nebo více samostatných epizod prokázané ulcerace nebo krvácení). U pacientů s poruchami koagulace. U pacientů se závažným selháním jater, těžkým selháním ledvin nebo těžkým srdečním selháním (NYHA třída IV). Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími NSAID, včetně selektivních inhibitorů cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávek kyseliny acetylsalicylové nad 75 mg denně. Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími paracetamol. Během posledního trimestru těhotenství.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
S tímto zbožím kupují
No. 5 Kalium phosphoricum DHU tbl.nob.200 - Schüsslerovy soli No. 5 Kalium phosphoricum DHU tbl. nob.200 - Schüsslerovy soli Kód: 3717692
Dostupnost: Skladem 2 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
135,00 Kč
Detail
ARNICA MONTANA CH9 GRA.4G 3 TUBY ARNICA MONTANA CH9 GRA.4G 3 TUBY Kód: 4678521
Dostupnost: Skladem 4 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
266,40 Kč
Detail
No. 3 Ferrum phosphoricum DHU D12 tbl.nob.200 - Schüsslerovy soli No. 3 Ferrum phosphoricum DHU D12 tbl. nob.200 -… Kód: 3717676
Dostupnost: Skladem 3 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
135,00 Kč
Detail
No. 1 Calcium fluoratum DHU D5-D30 tbl.nob.200 - Schüsslerovy soli No. 1 Calcium fluoratum DHU D5-D30 tbl. nob.200 -… Kód: 3717650
Dostupnost: Skladem 2 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
135,00 Kč
Detail
No. 7 Magnesium phosphoricum DHU tbl.nob.200 - Schüsslerovy soli No. 7 Magnesium phosphoricum DHU tbl. nob.200 -… Kód: 3717700
Dostupnost: Skladem 3 ks
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
135,00 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.