Domů / Kosmetika / Kosmetika Eucerin
Odběr novinek
Facebook Facepile
EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY vánoční kazeta 2020 - 1
EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY vánoční kazeta 2020 - 2
EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY vánoční kazeta 2020 - 1/2EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY vánoční kazeta 2020 - 2/2

EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY vánoční kazeta 2020

Kód: 4500907 Produktové číslo: 9005800337159
Dostupnost: Skladem 3 ks
1.500,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat

Žádné hodnocení.
EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY vánoční kazeta 2020

Vánoční taštička obsahuje Eucerin Hyaluron - filler plus Elasticity Denní krém 50 ml a Noční krém 50 ml pro zlepšení pružnosti pleti a vyplnění hlubokých vrásek.

Eucerin ELASTICITY+FILLER Denní krém posiluje strukturu pleti zlepšením její pružnosti a vyplněním hlubokých vrásek

Jedinečné a inovativní složení přináší hned několik omlazujících účinků. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Krém má také bohatý obsah vysoko- i nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pro viditelné vyplnění vrásek. Pleť je na dotek pevná a hladká a získává svěží a zářivý vzhled.   
Eucerin ELASTICITY+FILLER Denní krém obsahuje také SPF15 s UVA filtrem pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlit tak proces stárnutí pleti.

 

Eucerin ELASTICITY+FILLER Noční krém posiluje pleť zlepšením její pružnosti a vyplněním vrásek.

Jedinečné a inovativní složení přináší hned několik omlazujících účinků. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Krém také obsahuje vysoko- i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou pro viditelné vyplnění vrásek. Pleť je na dotek pevná a hladká a získává svěží a zářivý vzhled.   

Eucerin ELASTICITY+FILLER Noční krém obsahuje také arganový olej bohatý na pečující lipidy, a tak stimuluje regeneraci a vyhlazuje povrch pleti během spánku.

 

 

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.